Beker van Oost-Vlaanderen : programma Falco C en Falco D

22 juni 2017

Voor de Beker van Oost-Vlaanderen zijn zoals steeds Falco C en Falco D ingeschreven. Er zijn twaalf reeksen voorzien.

Falco C speelt in de A reeks met de tweede provincialers Lede A en Eksaarde A en met de derde provincialers Lokeren A en St Niklase B. 

Falco D speelt in de J reeks met uit 2e Provinciale Houtem B, uit 3e provinciale Oudenaarde C en Erembodegem A en uit 4e provinciale Gent Oost Eagles D.

De respectievelijke programma's van de eerste ronde zien er uit als volgt : 

Falco C in reeks A : 

Code Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
BOVHSEPAEB05 12/08/2017 18.00 Sint-Niklase Condors HSE B BBC Eksaarde HSE A Sporthal De Witte Molen
BOVHSEPAAC03 12/08/2017 20.30 BC Lede HSE A BBC Falco Gent HSE C De Ommegang
BOVHSEPACE04 16/08/2017 20.30 BBC Falco Gent HSE C Sint-Niklase Condors HSE B Sint Janscollege
BOVHSEPAEA02 19/08/2017 18.00 Sint-Niklase Condors HSE B BC Lede HSE A Sporthal De Witte Molen
BOVHSEPABC02 19/08/2017 20.00 BBC Eksaarde HSE A BBC Falco Gent HSE C Sporthal De Muylaert
BOVHSEPABD04 20/08/2017 15.00 BBC Eksaarde HSE A BBC Lokeren HSE A Sporthal De Muylaert
BOVHSEPACD01 26/08/2017 18.30 BBC Falco Gent HSE C BBC Lokeren HSE A Sint Janscollege
BOVHSEPAAB01 26/08/2017 20.30 BC Lede HSE A BBC Eksaarde HSE A De Ommegang
BOVHSEPADA05 31/08/2017 00.00 BBC Lokeren HSE A BC Lede HSE A Stedelijke Sporthal Durmehal
BOVHSEPADE03 31/08/2017 00.00 BBC Lokeren HSE A Sint-Niklase Condors HSE B Stedelijke Sporthal Durmehal

Falco D in reeks J

Code Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
BOVHSEPJCE04 12/08/2017 18.00 BBC Houtem HSE B BBC Falco Gent HSE D De Fabriek
BOVHSEPJBC02 13/08/2017 15.00 Gent-Oost Eagles HSE D BBC Houtem HSE B Melle Vogelhoek
BOVHSEPJEB05 18/08/2017 20.30 BBC Falco Gent HSE D Gent-Oost Eagles HSE D Sint Janscollege
BOVHSEPJBD04 19/08/2017 17.00 Gent-Oost Eagles HSE D Oudenaarde C Melle Vogelhoek
BOVHSEPJAC03 19/08/2017 20.45 BBC Erembodegem HSE A BBC Houtem HSE B Denderdal
BOVHSEPJCD01 20/08/2017 14.00 BBC Houtem HSE B Oudenaarde  C De Fabriek
BOVHSEPJEA02 20/08/2017 16.30 BBC Falco Gent HSE D BBC Erembodegem HSE A Sint Janscollege
BOVHSEPJAB01 26/08/2017 20.45 BBC Erembodegem HSE A Gent-Oost Eagles HSE D Denderdal
BOVHSEPJDA05 31/08/2017 00.00 Oudenaarde  C BBC Erembodegem HSE A t Sportkot
BOVHSEPJDE03 31/08/2017 00.00 Oudenaarde C BBC Falco Gent HSE D t Sportkot

(luk)