Competitiekalenders 2017-2018 van Falco A, Falco B, Falco C en Falco D

28 juni 2017

Hieronder kan je de competitiekalenders vinden van onze senioresploegen A,B,C en D zoals die momenteel op de VBL-site staan. Dit is dus een eerste versie. Belangrijk om weten : al de thuiswedstrijden van onze senioresploegen zullen vanaf volgend seizoen gespeeld worden in de sporthal van het Sint Janscollege in de Heiveldstraat te Sint Amandsberg ! In grote lijnen komt het hier op neer :

in week A speelt Falco B(20:30) op vrijdagavond, +

                  Falco C(18:00) en Falco A(20:15) op zaterdagavond. -

in week B speelt Falco D (20:30) op vrijdagavond .

(luk)

    KALENDER FALCO A 2017-2018
2/09/2017 20.15 BBC Falco Gent A Gistel Oostende B
9/09/2017 20.00 Basket Sijsele A BBC Falco Gent A
16/09/2017 20.15 BBC Falco Gent A Kortrijk Sport A
22/09/2017 20.30 Mons Hainaut B BBC Falco Gent A
30/09/2017 20.15 BBC Falco Gent A Belgrade A
7/10/2017 20.15 BBC Falco Gent A BBC Oostkamp A
15/10/2017 17.00 Leuven Bears B BBC Falco Gent A
21/10/2017 20.15 BBC Falco Gent A Anderlecht A
27/10/2017 21.00 Basket Woluwé A BBC Falco Gent A
4/11/2017 20.30 Latem - De Pinte A BBC Falco Gent A
11/11/2017 20.15 BBC Falco Gent A Us Lambusart A
18/11/2017 20.45 B.B.C.Loyers  A BBC Falco Gent A
2/12/2017 20.15 BBC Falco Gent A Bavi Vilvoorde A
9/12/2017 20.15 BBC Falco Gent A Basket Sijsele A
17/12/2017 11.00 Gistel Oostende B BBC Falco Gent A
13/01/2018 20.30 Kortrijk Sport A BBC Falco Gent A
20/01/2018 20.15 BBC Falco Gent A Mons Hainaut B
26/01/2018 21.00 Belgrade A BBC Falco Gent A
3/02/2018 20.45 BBC Oostkamp A BBC Falco Gent A
17/02/2018 20.15 BBC Falco Gent A Leuven Bears B
24/02/2018 20.45 Anderlecht A BBC Falco Gent A
10/03/2018 20.15 BBC Falco Gent A Basket Woluwé A
17/03/2018 20.30 Us Lambusart A BBC Falco Gent A
24/03/2018 20.15 BBC Falco Gent A B.B.C.Loyers  A
31/03/2018 20.15 BBC Falco Gent A Latem - De Pinte A
7/04/2018 20.00 Bavi Vilvoorde A BBC Falco Gent  A

 

    KALENDER FALCO B - 2017-2018
1/09/2017 20.30 BBC Falco Gent B Racing Brugge A
9/09/2017 20.15 BBC Zwevezele A BBC Falco Gent B
15/09/2017 20.30 BBC Falco Gent B Kortrijk Sport B
23/09/2017 20.30 Sint-Niklase Condors A BBC Falco Gent B
29/09/2017 20.30 BBC Falco Gent B Spie Izegem A
6/10/2017 20.30 BBC Falco Gent B Erpe-Mere A
14/10/2017 20.30 ZwevegemDeerlijk A BBC Falco Gent B
20/10/2017 20.30 BBC Falco Gent B Waregem B
28/10/2017 20.30 Basketteam Kortrijk A BBC Falco Gent B
4/11/2017 18.15 Latem - De Pinte B BBC Falco Gent B
10/11/2017 20.30 BBC Falco Gent B Wez.Geraardsbergen A
19/11/2017 17.00 Gent-Oost Eagles A BBC Falco Gent B
1/12/2017 20.30 BBC Falco Gent B Bavi Vilvoorde B
16/12/2017 20.30 Racing Brugge A BBC Falco Gent B
6/01/2018 20.15 BBC Falco Gent B BBC Zwevezele A
13/01/2018 18.15 Kortrijk Sport B BBC Falco Gent B
19/01/2018 20.30 BBC Falco Gent B Sint-Niklase Condors A
27/01/2018 20.30 Spie Izegem A BBC Falco Gent B
3/02/2018 20.30 BC Erpe-Mere A BBC Falco Gent B
16/02/2018 20.30 BBC Falco Gent B ZwevegemDeerlijk A
24/02/2018 17.00 Waregem B BBC Falco Gent B
9/03/2018 20.30 BBC Falco Gent B Basketteam Kortrijk  A
17/03/2018 20.30 Wez.Geraardsbergen A BBC Falco Gent B
23/03/2018 20.30 BBC Falco Gent B Gent-Oost Eagles A
7/04/2018 17.00 Bavi Vilvoorde B BBC Falco Gent B
13/04/2018 20.30 BBC Falco Gent B Latem - De Pinte B

 

    KALENDER FALCO C - 2017-2018
2/09/2017 18.00 BBC Falco Gent C Latem - De Pinte C
9/09/2017 20.30 Jeugd Gentson A BBC Falco Gent C
16/09/2017 18.00 BBC Falco Gent C BBC Hamme A
23/09/2017 20.30 BBC Eksaarde A BBC Falco Gent C
30/09/2017 18.00 BBC Falco Gent C Panters Baasrode C
7/10/2017 18.00 BBC Falco Gent C Erpe-Mere B
15/10/2017 16.00 Okapi Aalstar C BBC Falco Gent C
21/10/2017 18.00 BBC Falco Gent C Bavi Gent B
28/10/2017 18.00 Sparta Laarne A BBC Falco Gent C
11/11/2017 18.00 BBC Falco Gent C BC Lede A
19/11/2017 17.00 BBC Ninove A BBC Falco Gent C
25/11/2017 19.30 BBC Zulte A BBC Falco Gent C
9/12/2017 20.00 Haantjes Oudenaarde B BBC Falco Gent C
16/12/2017 16.00 Latem - De Pinte C BBC Falco Gent C
6/01/2018 18.00 BBC Falco Gent C Jeugd Gentson A
13/01/2018 20.30 BBC Hamme A BBC Falco Gent C
20/01/2018 18.00 BBC Falco Gent C BBC Eksaarde A
27/01/2018 20.30 Panters Baasrode C BBC Falco Gent C
3/02/2018 18.15 Erpe-Mere B BBC Falco Gent C
10/02/2018 18.15 BBC Houtem B BBC Falco Gent C
17/02/2018 18.00 BBC Falco Gent C Okapi Aalstar C
24/02/2018 18.30 KBBC Bavi Gent B BBC Falco Gent C
10/03/2018 18.00 BBC Falco Gent C Sparta Laarne A
17/03/2018 20.30 BC Lede A BBC Falco Gent C
24/03/2018 18.00 BBC Falco Gent C BBC  Ninove A
14/04/2018 18.00 BBC Falco Gent  C Haantjes Oudenaarde B
21/04/2018 18.00 BBC Falco Gent C BBC Zulte A

 

    KALENDER FALCO D - 2017-2018
2/09/2017 16.00 Erpe-Mere C BBC Falco Gent D
8/09/2017 20.30 BBC Falco Gent D Knesselare C
16/09/2017 16.30 Helios Zottegem C BBC Falco Gent D
22/09/2017 20.30 BBC Falco Gent D Gavere B
30/09/2017 18.00 Meetjesland B BBC Falco Gent D
7/10/2017 16.30 Sgolba Aalter C BBC Falco Gent D
13/10/2017 20.30 BBC Falco Gent D W. Star St. Amandsb.A
21/10/2017 18.00 Latem - De Pinte D BBC Falco Gent D
11/11/2017 16.30 Deinze-Nazareth C BBC Falco Gent D
17/11/2017 20.30 BBC Falco Gent D Gent-Oost Eagles E
3/12/2017 16.30 BBC Lions Gent A BBC Falco Gent D
8/12/2017 20.30 BBC Falco Gent D KBBC Bavi Gent C
15/12/2017 20.30 BBC Falco Gent D Erpe-Mere C
23/12/2017 16.45 Knesselare C BBC Falco Gent D
12/01/2018 20.30 BBC Falco Gent D Helios Zottegem C
21/01/2018 17.00 Gavere B BBC Falco Gent D
26/01/2018 20.30 BBC Falco Gent D Meetjesland B
2/02/2018 20.30 BBC Falco Gent D Sgolba Aalter C
17/02/2018 20.30 W. Star St. Amandsb. A BBC Falco Gent D
23/02/2018 20.30 BBC Falco Gent D Latem - De Pinte D
16/03/2018 20.30 BBC Falco Gent D Deinze-Nazareth C
24/03/2018 18.30 Gent-Oost Eagles E BBC Falco Gent D
6/04/2018 20.30 BBC Falco Gent D BBC Lions Gent A
14/04/2018 18.15 Bavi Gent C BBC Falco Gent D