Falcoprogramma van vrijdag 14 september tot en met zondag 16 september met o.m. op vrijdag in SJC : FALCO A - AARSCHOT

13 SEPTEMBER 2018

Belangrijke nieuwigheid dit seizoen : onze A-fanionploeg speelt de thuiswedstrijden in de sporthal van het Sint Janscollege vanaf nu op VRIJDAGAVOND(!) om 20.45 u . Nu vrijdag 14 september staat de eerste thuiswedstrijd van Falco A op het programma met de komst van Aarschot. Deze ploeg verloor vorig weekend thuis tegen Tongeren en zal dus trachten bij ons een eerste zege te boeken. Falco A zal er echter alles aan doen om dit te beletten want het vertrouwen in eigen kunnen is , na de mooie overwinning in Spa, zeker aanwezig. Jammer dat we opnieuw niet voltallig zullen zijn want naast de gekwetsten Nathan Snauwaert en Simon De Paepe moeten we nu ook de diensten missen van Wouter Neyt (enkelkwetsuur) en Robbe Van den Bossche (op...reis). Met de steun van onze supporters moet het mogelijk zijn om in onze thuishaven in deze nieuwe competitie een tweede zege op rij te boeken en dus te zorgen voor een uitstekende start ! Zaterdagavond komen in het Sint Janscollege onze B en C ploegen in actie. Falco B (20.30 u) ontvangt RHK Oostende, vorig weekend verliezer in een thuiswedstrijd tegen Melco Ieper B. Ook Falco B verloor de eerste competitiewedstrijd : op verplaatsing bij titelkandidaat Racing Brugge kreeg onze ploeg het vooral moeilijk na het uitvallen van Wouter Neyt. Nu duimen we voor een thuiszege tegen RHK Oostende ! Falco C ontvangt zaterdagavond om 18.00 uur Sgolba B. Ook Falco C verloor vorig weekend , niet onverwacht, op het terrein van het sterke en ervaringrijke Feniks Gent. Sgolba B kende wel een goede start want het won thuis met een dertiger tegen Zulte A. Het wordt voor onze jonge groep dus geen gemakkelijke opgave. Voor deze wedstrijd missen we ook Cedric Van Heck en Benjamin Sharpe. Benieuwd hoe onze groep zal presteren in hun tweede wedstrijd op het hoogste provinciaal niveau..Terwijl Falco E dit weekend vrij is moet Falco D zaterdagavond wel aan de bak want hun eerste competitiewedstrijd staat op het programma. Het wordt een verplaating naar Gavere B, vorig weekend nog nipt winnaar op het terrein van Ronse B. We duimen ! Het volledig Falcoprogramma voor komend weekend ziet er uit als volgt : 

(luk)