( update 20 april 14:30 u ) FALCO U 18 VERSLAAT IN FINALE HONVED BOEDAPEST OP HET TORNOOI IN WENEN !!!

Update : 20 april 2019 : 14:30 uur

Deze middag is onze U18A ploeg erin geslaagd de finale te winnen van het internationaal jeugdtornooi in Wenen. Het klopte in deze finale de leeftijdsgenoten van Honved Boedapest met 77-58. In een aanvankelijk gelijkopgaande eerste kwarter (5':9-8 en 7':14-14) kon Falco tijdens de laatste minuten ervan toch al een kloofje slaan en de eerste periode afronden met 26-17. In de tweede kwarter kon Falco dit peil behouden waardoor er aan de rust al een mooie 48-29 voorsprong werd genoteerd.In de derde kwarter kwamen de Hongaren toch beter aan bod en wonnen deze periode met 10-12 . In de laatste kwarter nam Falco vrij snel alle twijfels weg en kon uiteindelijk deze finale oververdiend winnen met nog afgetekende 77-58 eindcijfers. Een dikke proficiat aan spelers, coaches en begeleiders !!! Hieronder kan je nog wat sfeerfoto's zien van vlak na de finale. Je kan de wedstrijd ook nog integraal opnieuw bekijken op de link : https://livestream.com/seq

Kwarterstanden : 26-17,-       22-12(48-29),-       10-12(58-41),-       19-17(77-58)

(luk)

Update : 20 april 2019 : 09:00 uur

Gisteren is onze U18 ploeg er ook in geslaagd de halve finale te winnen tegen Eintracht Frankrurt. Het werd meteen de zevende Falco-zege op rij in dit tornooi. De confrontatie tegen Eintracht Frankfurt werd een zware wedstrijd die uiteindelijk verdiend door Falco met duidelijke 71-48 cijfers werd gewonnen. Vandaag, zaterdag 20 april, wordt om 12.30 uur de finale gespeeld van dit internationaal tornooi tussen Falco Gent en Honved Boedapest. Succes mannen !

P.S. Je kan de wedstrijd tegen Ronchi opnieuw bekijken op https://livestream.com/seq.

Ook de finale wordt rechtstreeks uitgezonden op dezelfde link : vandaag om 12.30 uur ! 

(luk)

Update ; 19 april 2019

Vandaag won onze U18 ploeg reeds drie wedstrijden : tegen Steinsel (56-32), tegen Stadtbergen (59-38) en tegen WMG Basket United (72-40). Deze vijf opeenvolgende overwinningen brengen onze ploeg nu in de halve finales met om 19.15 u de wedstrijd Eintracht Berlin -Falco Gent. Wint Falco ook deze wedstrijd dan wordt morgen de finale gespeeld om 12.30 uur. Hieronder kan je de uitslagen vinden van reeks I en nadien de tabel van de Play Offs tot en met de finale 

(luk) 

UPDATE : 18 april 2019

Ook de tweede wedstrijd van dit tornooi in Wenen werd door onze U18 gewonnen . Het werd bijna een twintigpuntenzege tegen Ronchi (IT) : 84-65. . Na twee overwinningen op rij staat Falco U18 aan de leiding in groep I. Deze middag om 11.45 staat de derde wedstrijd op het programma : Hannover - Falco. Op papier moet ook deze confontatie een haalbare kaart zijn zodat Falco U18 deze eerste ronde als winnaar van reeks I kan afsluiten...

(luk)

UPDATE : 16 april 2019 

Onze U18 is het tornooi in Wenen uitstekend begonnen al lijkt het er ook op dat de eerste tegenstander toch van veel mindere kwaliteit was. Aan de rust was het reeds 44-10 en de wedstrijd werd afgesloten met zeer afgetekende 83-16 cijfers... Morgen 17 april om 17:30 u staat de tweede wedstrijd op het programma. Dan gaat het tegen Ronchi, een ploeg die deze voormiddag afgetekend Hannover klopte met 64-23 cijfers. Falco mag deze keer sowieso dus veel meer tegenstand verwachten...Hieronder de tussenstand na eerste wedstrijden

(luk)

15 april 2019, 

Onze Kadettenploeg U18 neemt ook dit jaar deel aan het grootste jeugdtornooi van Europa in Wenen. Aan dit tornooi nemen meer dan 500 jeugdploegen deel. In de categorie U18 alleen al 40 ploegen ! Voor Falco is het dit jaar de derde keer dat we hieraan deelnemen en we hopen dat dit voor onze spelers opnieuw een onvergetelijke ervaring zal zijn. Onze groep is ingedeeld in een reeks met Ronchi, Jena en Hannover. Vandaag staat er een culturele uitstap op het programma en morgen 16/4 start het sportief programma met een wedstrijd tegen Ronchi (IT). We kunnen U hieronder eeds een aantal sfeerfoto's tonen van de aankomst in Wenen gisteren en de culturele uitstap vandaag.

(luk)