Onze webshop

 

Informatie over de competitie vind je op de site van de VBL

Alle transfer-nieuws vind je hier.

Vrijdag 28 februari in SJC om 20.45 u : FALCO A - NIJVEL

26 FEBRUARI 2020

 

Falcoprogramma van vrijdag 28 februari tot en met zondag 1 maart

26 februari 2020

(luk)

BBC Falco Gent "Tryout" U12 en u14 op 24/2 en 4/3

24 februari 2020

(luk)

( update 22 u ) Thibaut Platteeuw (2002) muteert naar BBC Falco Gent !

23 februari 2020

Vrijdagavond tekende Thibaut Platteeuw (2002) zijn aansluiting bij BBC Falco Gent voor volgend seizoen. Thibaut komt van Gistel Oostende A en zal bij ons spelen bij de A ploeg en bij de U21A.

(update 24/2)Falco B wordt pas wakker als het te laat is en verliest belangrijke match tegen Melco Ieper B, - Falco C stunt tegen leidersploeg Oudenaarde B en wint oververdiend met 88-70,- Geen probleem voor Falco D : ruime winst op Knesselare D : 48-80

22 , 23 en 24 februari 2020

Na de mooie zege van Falco A vrijdagavond was de hoop vanavond op een total sweep ( 4 op 4) dit weekend verantwoord. Jammer genoeg werd het slechts een twee op drie vanavond...

( update 24/02/2020) Falco A wint afgetekend belangrijke zespuntenwedstrijd tegen Vilvoorde (92-76) !

21 en 24 februari 2020

Door een Full House actie waren voor deze "zespuntenwedstrijd" meer dan 300 supporters afgereisd naar het Sint Jans Berchmanscollege en... zij zullen het zich niet beklaagd hebben .

Interview met Thomas Foucart

20 februari 2020

In de reeks gesprekken met spelers en sportieve staf met Jeffrey Brown, is vandaag Falcokapitein Thomas Foucart aan de beurt : 

Falco-senioreswedstrijden in SJC dit weekend

19 FEBRUARI 2020

(luk)

Voorbeschouwingen Falco-senioreswedstrijden dit weekend met o.m. in het Sint Janscollege op vrijdag "zespuntenwedstrijd" FALCO A - VILVOORDE, en op zaterdag FALCO B - MELCO IEPER en FALCO C - OUDENAARDE B

19 februari 2020

Belangrijk weekend voor twee van onze senioresploegen want zowel Falco A als Falco B spelen in het kader van de repectievelijke degradatiestrijd in 3e nationale en 2e landelijke, "zespuntenwedstrijden" tegen Vilvoorde A en Melco Ieper B. 

Falcoprogramma van vrijdag 21 tot en met zondag 23 februari

19 februari 2020

(luk)