Sportieve cel

Samenstelling seizoen 2017-2018

Sportief manager

Patrick Gevaert (e-mail)

Jeugdcoördinatoren

Frank Vanderkimpen (e-mail) : Provinciale onderbouw = vanaf geboortejaar 2003 en ouder

Jurgen Bouderez (email) : Provinciale bovenbouw = tot en met geboortejaar 2004 en jonger

Chris Van der Cruyssen : (email)  vertrouwenspersoon 

Coaches.

Ploegen Trainer(s) Ombudsmensen Email ombudspersonen GSM-nr ombudsmensen
U8/premicroben B Van Puymbroeck Jonas Ali Dimirci ali.demirci@telenet.be   
U8/premicroben A Vansteenkiste Ewout      
U10/Microben C Dietger Rooze      
U10/Microben B De Pauw Pieter Steven Bogaert steven.bogaert@richrom.com  
U10/Microben A Frank Vanderkimpen Morad Afellad afelladmorad@gmail.com 0475/48.74.28
U12/Benjamins C Martijn Dewulf Kurt Clinckspoor kurt.clinckspoor@telenet.be 0473/93.50.88
U12/Benjamins B Frank Vanderkimpen Veerle Claerhout veerle.claerhout@gmail.com 0460 75 63 93
U12/Benjamins A Nico Devalez Vanessa De Clercq vanessa.declercq@telenet.be  
U14/Pupillen C Manfred Ingelbrecht Demirci Ali ali.demirci@telenet.be  0475/59.56.96
  ?      
U14/Pupillen B Manfred Ingelbrecht Servaas Goeters servaasgoeters@outlook.com 0498/78.25.84
    Els Verhasselt servaes.verhasselt@telenet.be 0474/27.23.31
U14/Pupillen A Hendrik Tratsaert Sofie De Keukelaere sofie.de.keukelaere@telenet.be 0486/35.35.79
U16/Miniemen C        
niet nodig dit jaar        
U16/Miniemen B Vennes Trimborn Nancy Coppens kristof.vanparys@hotmail.com  
U16/Miniemen A Patrick Heyse Sandrine Carpiaux sandrine.carpiaux@hotmail.com 0495/28.31.57
    Cathy Impens Cathy.impens@live.be  
U18/Kadetten B Bart Baeyens Kim Catry kimenrub@scarlet.be 0470/234204
    Claudia Ervynck claudia.ervynck@telenet.be 0475/53.28.68
U18/Kadetten A Alain De Clippel Ronny Smet ronnysmet@telenet.be 0477/77.83.10
    Marco Schalck marco.schalck@telenet.be  
U21/Junioren D Steven Haelterman      
    Luc De Vuyst? devuystluc@gmail.com  
U21/Junioren C Jurgen Bouderez Dirk Martens Martens_dirk@skynet.be  
U21/Junioren B Kjell Willlems Koen De Vos koen.de.vos2@telenet.be 0473/50.62.63
U21 / Junioren A Patrick Gevaert Dominique Lioen dominique.lioen@telenet.be 0498/90.64.77
Falco D Marijn Seys Vincent Messiaen info@horeca-messiaen.be 0497/58.41.00
    Gino Stevens gino.stevens@telenet.be 0477/68.00.87
Falco C Kjell Willems Frank Van Heck frank.van.heck@telenet.be  
Falco B Jeffey Brown Cathérine Van Ghyseghem cvanghyseghem@yahoo.com 0477/32.70.55
Falco A Dimitri Ongenaet Jo De Boos jo.deboos@telenet.be  
  Jeffey Brown      
G-ploeg Ronald Keukeleir Hilde De Backer debackerhilde@telenet.be 0496/94.63.49
Silverspokes   Jean-Pierre Deraedt Jean.pierrederaedt2@telenet.be 0495/55.11.20