Sportieve cel

Samenstelling seizoen 2018-2019

Sportief manager

Patrick Gevaert (e-mail)

Jeugdcoördinatoren

           * PROVINCIAAL :       

           Frank Vanderkimpen (e-mail) : Provinciale onderbouw = van U5 tot en met U14 = geboortejaren van 2013                                                               tot en met 2005

Jurgen Bouderez (email) : Provinciale bovenbouw = van U16 tot en met U21 = geboortejaren vroeger dan                                            2004

* LANDELIJK en NATIONAAL 

Pat Gevaert (email) : van U14 tot en met U21 = vanaf geboortejaar 2005

* VERTROUWENSPERSOON : 

Chris Van der Cruyssen : (email)  

Coaches.

 

Nr Ploeg Ploegen Trainer(s) GSM-nr Ombudsmensen Email ombudspersonen GSM-nr
             
1 U8/premicroben A Miguel Frade Miguez   Joke Cobbaert    
      Tom Daeze    
             
2 U10/Microben E Ewout Van Steenkiste        
           
             
3 U10/Microben D Jonas Van Puymbroeck   Ali Demirci ali.demirci@telenet.be  0475/59.56.96
           
             
4 U10/Microben C Martijn Dewulf   Steven Bogaert steven.bogaert@richrom.be  
           
             
5 U10/Microben B Pieter De Pauw        
           
             
6 U10/Microben A Frank Vanderkimpen   Servaas Goeters servaasgoeters@outlook.com 0498/78.25.84
           
             
7 U12/Benjamins C Martijn Dewulf   Kurt Clinckspoor kurt.clinckspoor@telenet.be 0473/93.50.88
           
             
8 U12/Benjamins B Frank Vanderkimpen   Eveline Ballegeer eveline.ballegeer@arteveldehs.be  
      Cathy Impens cathy.impens@live.be  
             
9 U12/Benjamins A Nico Devalez   Veerle Claerhout veerle.claerhout@gmail.com 0472/22.37.54
      Morad Afellad afelladmorad@gmail.com 0475/48.74.28
             
10 U14/Pupillen B Sandro De Weerd   Ali Demirci ali.demirci@telenet.be  0475/59.56.96
      Servaas Goeters servaasgoeters@outlook.com 0498/78.25.84
             
11 U14/Pupillen A Ingrid Claessens   Sofie De Keukelaere sofie.de.keukelaere@telenet.be 0486/35.35.79
      Vanessa De Clercq vanessa.declercq@telenet.be 0476/99.40.64
             
12 U16/Miniemen B Rico De Boever   Els Verhasselt servaes.verhasselt@telenet.be 0474/27.23.31
           
             
13 U16/Miniemen A Patrick Heyse   Sandrine Carpiaux sandrine.carpiaux@hotmail.com 0495/28.31.57
      Cathy Impens cathy.impens@live.be  
             
14 U18/Kadetten B Nando Kerckhove    Nancy Coppens coppens.nancy@hotmail.com  
           
             
15 U18/Kadetten A Alain De Clippel   Lorjelyn Celis smetgi@hotmail.com /desmetrudy@skynet.be 0472/92.82.60
      Vanessa Mestdagh mestdaghv78@gmail.com 0495/88.91.66
             
16 U21/Junioren C Jurgen Bouderez   Claudia Ervynck claudia.ervynck@telenet.be 0475/53.28.68
      Wim Valentyn wim.valentyn@gmail.com  
             
17 U21/Junioren B Kjell Willlems 0472/88.49.61 Frank Van Heck +..... frank.van.heck@telenet.be  
           
             
18 U21 / Junioren A Patrick Gevaert   Ludo Ullrichts l.u@telenet.be 0470/05.08.54
           
             
19 Falco E Marijn Seys   Vincent Messiaen vincentje@icloud.com 0497/58.41.00
      Gino Stevens gino.stevens@telenet.be 0477/68.00.87
             
20 Falco D Martijn Dewulf   Martijn Dewulf (coördinatie) martijndewulf10@gmail.com  
      Jonas Van Vaerenbergh jonas.vvaerenbergh@gmail.com  
             
21 Falco C Kjell Willems 0472/88.49.61 Frank Van Heck frank.van.heck@telenet.be 0496/38.03.85
           
             
22 Falco B Jeffey Brown        
           
             
23 Falco A Dimitri Ongenaet 0485/88.77.32 Jo De Boos jo.deboos@telenet.be 0499/45.62.70
  Alain De Clippel   Dominique Lioen dominique.lioen@telenet.be   
             
24 G-ploeg Chris Van der Cruyssen   Hilde De Backer debackerhilde@telenet.be 0496/94.63.49
           
             
25 Silverspokes