artikel banner

FALCO A : 2024 - 2025

💥 𝗙𝗔𝗟𝗖𝗢 𝗔 𝟮𝟬𝟮𝟰-𝟮𝟬𝟮𝟱 💥

De voorbij weken is er hard gewerkt aan de samenstelling van Falco A voor volgend seizoen. We zijn super fier te bevestigen dat onze coaches 𝘑𝘦𝘧𝘧𝘳𝘦𝘺 𝘉𝘳𝘰𝘸𝘯 en 𝘎𝘶𝘯𝘯𝘢𝘳 𝘋𝘦 𝘓𝘦𝘱𝘦𝘭𝘦𝘪𝘳𝘦 aan boord blijven. En dat samen met deze spelers van het huidige seizoen: 𝘑𝘢𝘴𝘱𝘦𝘳, 𝘋𝘳𝘪𝘦𝘴, 𝘛𝘩𝘰𝘮𝘢𝘴, 𝘔𝘢𝘹𝘪𝘮𝘦, 𝘈𝘥𝘩é𝘮𝘢𝘳, 𝘈𝘢𝘳𝘰𝘯, 𝘖𝘻𝘻𝘺, 𝘝𝘪𝘬𝘵𝘰𝘳, 𝘔𝘰𝘥𝘦𝘴𝘵 en 𝘛𝘩𝘪𝘣𝘢𝘶𝘵. We kijken er naar uit om Thibaut terug op het basketveld te zien. De trainingen en wedstrijdselecties zullen aangevuld worden met aanstormend talent uit onze jeugd. Jasper, Thibaut en Ozzy spelen opnieuw in dubbele licentie met Okapi Aalst in BNXT.

Tristan Boone (2006) en Thijs Beumer (2000) verlaten onze club. We wensen hen beide het beste toe. Kristof Ongenaet (1985) is bezig aan zijn ‘last dance’ en stopt op het einde van het seizoen met basketten. Op 12 april - tijdens de eerste match van de PO's - zetten we hen in de bloemetjes.

Meer (transfer)nieuws volgt de komende dagen…

#FalcoActTogether #samenfalco #transfernieuws